Новини

Ще один страйк медиків через великі затримки з виплатою зарплатні

В місті Самбір велика група медиків центральної районної лікарні зібралась в центрі міста та перекрила дорогу через борги по зарплатні.

Лікарі та інший медичний персонал ходять по пішохідному переходу і вимагають виплатити заробітну плану, яку вони не отримували останні три місяці. Для забезпечення безпеки протестувальників та автомобілістів поліції довелось організувати об’їзд.

Нагадаємо, що на Коломийщині склалась аналогічна ситуація. Медики міста не отримували зарплати протягом декількох місяців. Остання виплата, яку вони отримали була ще у вересні у розмірі 1500 гривень.

При цьому, 19 вересня на Майдані Незалежності у центрі Києва була організована Всеукраїнська акція протесту працівників охорони здоров’я. Протестувальники вимагали погасити борги по зарплаті.

Роботою нардепів та професійних спілок працівників охорони здоров’я вдалось домовитись з Кабінетом Міністрів про виплати заборгованості по зарплатам за поточний рік. Незважаючи на повідомлення Уряду проте, що кошти вже виділено, залишаються міста, де з якихось причин затримуються виплати.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook