Новини

Ще не всі медзаклади отримали нову ліцензію для укладання договору з НСЗУ

Врач выписывает рецепт ручкой, медпросвіта

МОЗ України повідомило, що наразі лише 142 автономізовані установи змогли отримати нову ліцензію і зможуть приєднатись до нової системи фінансування у третій хвилі підписання договору з НСЗУ. Інші поки не відповідають критеріям.

Загалом на отримання нової ліцензії документи за минулий місяць подали 254 медичні установи, з яких 194 первинної ланки, ще 60 надають спеціалізовану допомогу. При цьому, лише третина з них змогли оформити документи правильно. Інші подавали документи двічі, або навіть тричі. Наразі ліцензію вже отримали 142 медзаклади.

Основна причина затримки з отриманням ліцензії полягає в тому, що установи можуть не відповідати критеріям, які висуває НСЗУ до постачальників медичних послуг для населення. Наприклад, невідповідність до переліку медичного обладнання або медвиробів чи недостатній кваліфікаційний рівень медичного персоналу або його недоукомплектованість.

Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики

Наразі у керівництва автономізованих медзакладів ще є час привести установи до встановлених критеріїв. Третя хвиля підписання договорів з НСЗУ має розпочатись в листопаді і триватиме до кінця 2018 року.

В той же час, є реальна необхідність поквапитись, адже якщо договір з НСЗУ не буде укладено до кінця року, медзаклади у 2019 році можуть просто залишитись без державного фінансування, адже на наступний рік медична субвенція з держбюджету вже непередбачена.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook