Новини Новини медицини

Шафранський особисто контролюватиме поставку ліків в «Охматдит»

За словами прем'єра Гройсмана, таке питання на сьогодні - одне з найважливіших у медичній галузі і знаходиться на постійному контролі у МОЗ України

Згідно з особистим дорученням прем’єр-міністра Володимира Гройсмана забезпечення онкохворих дітей лікарськими засобами бере під свій особистий коyтроль бере Віктор Шафранський. Як додав Гройсман, таке питання на сьогодні — одне з найважливіших у медичній галузі і знаходиться на постійному контролі у МОЗ України. У цьому зв’язку сьогодні ж провели робочі наряди із виробниками і дистриб’юторами ліків.

Сьогодні ж, 13 травня 2016 року, до НДСЛ «Охматдит» було доставлено медичні препарати для лікування онкохворих дітей на загальну суму 454 881 мільйон 37 тисяч гривень.

Як вже повідомлялося, до закладів охорони здоров’я міста Києва і області доставлено наступні медичні препарати: ОКТАНАТ / OCTANATE® Фактор VIII коагуляції крові людини, ДОКСОРУБІЦИН-ТЕВА, ФЛУДАРАБІН-ТЕВА, які закуповуються за держкошти на 2015 рік за бюджетними програмами «Централізовані заходи для лікування онкохворих дітей» та «Централізована закупівля медикаментів для дітей, хворих на гемофілію» на загальну суму 7 422 757,78 грн.

Також у відомстві відбуваються щоденні робочі наради з виробниками та дистрибюторами ліків, метою яких є усунення регуляторних бар’єрів. На цих нарадах вирішуються шляхи вирішення питання про пришвидшення поставок ліків і обговорюються можливості про надання гуманітарної допомоги для забезпечення ліками пацієнтів до того моменту, коли медичні препарати, куплені за держкошти, не надійдуть до регіонів.

Наприклад, під час сьогоднішньої зустрічі представники британського закупівельного агентства Crown Agents запевнили, що до кінця травня буде поставлено 20 медичних препаратів, а до кінця липня — більшість препаратів для онкохворих дітей.

Читайте также: Препараты для лечения детской онкологии доставлены в киевские больницы

Комментировать

Нажмите для комментария