Новини

Сергій Кубанський: Лікарі Рамаданова, Амосова, Шалімова та інших інститутів НАМН залишаться без зарплат до кінця року

Амосова_Медпросвита

Заступник голови Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я заявляє, що Уряд залишає високоспеціалізованих медиків без фінансування.

«Фінансування, яке було закладено на початку року, фактично вистачило менш ніж на половину. Було докладено багато зусиль для того, щоб в законі про зміни до бюджету надати кошти для покриття хоча б дефіциту поточних витрат інститутів, які фактично єдині в державі, які надають вузькоспеціалізовану медичну допомогу. Не відомо, з чим ми закінчимо рік», — каже експерт.

Надутий:«На Миколаївщині скупили всіх інтернів по 3,5 тисячі євро, утримання, хата, навчання мові»

Одразу треба зазначити, що за перші півроку 2017 року було скорочено більше половину штату лікарів та іншого медичного персоналу через неможливість розрахуватися по заробітнім платам та забезпечити фінансування для надання медичної допомоги направлених в інститути пацієнтів. Про це також повідомив Кубанський.

Польща відміняє додаткову атестацію для українських медиків або «нас нікому буде лікувати»!

Тим не менш, зусиллями волонтерів було зібрано достатньо коштів, зокрема наданих з держбюджету, завдяки чому було проведено 60 тисяч операцій, 10 тисяч з яких бійцям АТО.

Також нагадуємо, що вже зараз борг перед медичним працівниками по зарплатам перевищує 100 мільйонів гривень, про що офіційно повідомили у МОЗ, а також голова комітету з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець.

Уряд України погасить заборгованість перед медпрацівниками до кінця року

Комментировать

Нажмите для комментария