Новини

Семейный врач будет получать от 19 до 50 тис. грн

Буквально недавно Ульяна Супрун давала интервью, в которой отметила, что семейный врач может рассчитывать на заработок от 19 000 гривен в месяц.

— За кожну родину, яку обслуговуватимуть, отримуватимуть 1000 гривень на рік (ці кошти вже закладені у бюджет). Кожен сімейний лікар мусить опікуватися не менш як 1 тис. і не більш як 2,5 тис. родин. Відтак за місяць зароблятиме від 19 до 50 тис. гривень. З цих коштів може оплатити комуналку, придбати апаратуру , яка буде йому допомагати – заявила и.о. министра Здравоохранения.

Такой заработок связан также с тем, что семейные врачи помимо оказания медицинских услуг будут вести беседы с пациентами о здоровом образе жизни. Благодаря агитации к профилактике здорового образа жизни, люди смогут экономить значительное количество средств.

Само явление, как семейный врач, сможет разгрузить затратный вторичный уровень оказания медпомощи.

Отметим, что Ульяна Супрун настаивает на том, чтобы большая часть средств населения страны шли именно на первичный уровень оказания медпомощи.

— Все-таки будемо наполягати, щоб більшість коштів залишалася на первинній ланці, бо більшості пацієнтів допомогти можуть сімейні лікарі, терапевти і педіатри. Звісно, якщо потрібно прооперувати апендицит, то людина звернеться на вторинний рівень – у районну лікарню, якщо зробити пересадку серця – на третинний, в обласну. У цьому плані залишиться все як було.

Комментировать

Нажмите для комментария