Є думка Інтерв'ю спеціаліста

Семен Глузман написав відкритий лист президенту з проханням зняти з посту Уляну Супрун

Психіатр та громадський діяч Семен Глузман переконаний, що наразі на президента тиснуть, тому він тримає Супрун на посту. Але просить не піддаватись і зняти.

«Писати вам, писати чесно, відкрито, емоційно – це мій громадський обов’язок. Я прекрасно знаю про ваше реальне ставлення до дами, яка займає пост виконуючої обов’язки міністра охорони здоров’я. Я також знаю про надзвичайний тиск на вас зі сторони чиновників Республіканської партії США. Більше того, мені відомі деякі ваші оцінки діяльності Супрун і її команди «молодих реформаторів», — пише Глузман.

Вже другий рік поспіль правозахисник Семен Глузман намагається довести, що діяльність Супрун направлена виключно на погіршення загального стану медицини, яке в майбутньому може призвести до значного скорочення населення в Україні. Окремі оцінки він надавав і під час перебування Супрун в єдиній в Україні психіатричній лікарні для неосуджених, яку МОЗ має намір закрити.

«Розумію, на вас жорстко тиснуть. Але я не хочу розуміти ваше небажання не піддаватись цьому тиску. Я впевнений: кожний день перебування Супрун в Міністерстві охорони здоров’я різко знижує ваші шанси на новий строк в якості президента України. Вибір за вами», — пише Глузман.

Критиці команда Супрун піддавалася і іншими близькими до президента політики. Протягом всього терміну перебування Супрун на посаді, всі її дії критикує нардеп від БПП та радник президента Ольга Богомолець, яка сама свого часу відмовилась від посту міністра через те, що в цю галузь залучали до роботи американських експертів з USAID.

Полноценного министра здравоохранения пока не увидим. «Консультации» продолжаются

В той же час, незрозуміло, коли саме винесуть кандидатуру Уляни Супрун на голосування у Верховній Раді на пост міністра охорони здоров’я. Ряд нардепів неодноразово подавали до суду на Прем’єра Володимира Гройсмана через те, що він вже другий рік працює без законного міністра охорони здоров’я та тягне з висуванням кандидатур.

Комментировать

Нажмите для комментария