Новини

Нові тенденції у лікуванні алергії на виставці «Життя без алергії»

Пресреліз
Україна

Київ, Україна – 02 березня 2020 року – У Києві відбулася виставка «Життя без алергії», в якій приймали участь медичні компанії та експерти.

Захід став однією з найбільших подій в Україні на тему рішень від алергії, майданчиком для отримання інформації про нові методи лікування, гіпоалергенні харчові продукти та товари широкого вжитку.

У межах події відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання алергології» за участі українських та міжнародних експертів, на якій лікарі обговорили сучасні підходи до діагностики та способи поліпшення якості життя пацієнтів з алергією.

Компанія Санофі запропонувала відвідувачам на собі відчути симптоми алергічного риніту. З цією метою на стенді компанії була використана технологія віртуальної реальності, за допомогою якої гості могли побачити світ очима людини з алергією та без неї. Так Санофі прагне привернути уваги громадськості до проблеми алергії, необхідності дотримання лікувально-діагностичних заходів, щоб не допустити появи серйозних ускладнень цього захворювання.

Алергія є глобальною проблемою XXI століття, адже у зв’язку з урбанізацією та зміною стилю життя все більше людей починають нею хворіти:

  • алергія – це найбільш поширене хронічне захворювання у Європі;
  • щоденно алергія впливає на життя 150 мільйонів людей у всьому світі;
  • більшість алергічних станів починаються у дитинстві та досягають піку у найпродуктивніші роки;
  • алергічний риніт уражає до 45% європейців віком 20–40 років.

Інна Гогунська, доктор мед. наук, заслужений лікар України, заступник керівника Центру алергічних захворювань ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка НАМН України» так прокоментувала проблему алергії:

 «Алергія є дошкульним та серйозним захворюванням, яке може призвести до кризових станів і важких ускладнень. Згідно з дослідженням Allergy market U&A, 20% людей не звертаються за допомогою при алергії, а намагаються лікуватися на основі інформації з Інтернету. Такий підхід наражає пацієнтів на небезпеку, знижує якість їхнього життя. Тож я закликаю українців з проблемою алергії вчасно звертатися до спеціалістів, які призначать необхідне лікування. Зараз у пацієнтів є можливість значно покращити свій стан за допомогою сучасних та ефективних антигістамінних препаратів».

Комментировать

Нажмите для комментария