Є думка Новини

Рух за трансплантацію: «Онкохворі не приймуть вибачення Лінчевського»

Линч_Медпросвита

Голова Національного руху «За трансплантацію» Юрій Андрієв, заявляє, що Лінчевський має піти у відставку, а комісія з питань лікування за кордоном – запрацювати.

В першу чергу представник громадськості та онкохворих в Україні повідомив, що вже другий рік поспіль блокується робота комісії з питань лікування за кордоном, в якій головує Олександр Лінчевський.

«Минулого року з тієї черги на лікування за кордоном, тільки за нашими підрахунками, 17 осіб не дочекались рішення комісії, в цьому році вже 2», — заявляє Андрієв.

Додали масла у вогонь слова Олександра Лінчевського, який на заяву рахункової палати про неефективне використання державних коштів у програмі заявив, що всі хворі на рак – помруть.

«Це позиція заступника міністра охорони здоров’я, голови комісії з питань лікування за кордоном. До того ж він ще й лікар. Ці слова вразили громадськість. Я хочу нагадати заступнику міністра охорони здоров’я, що у всьому світі рак – це не вирок», — обурюється активіст.

Час звільнятись: Лінчевський називає марнотратством лікування онкохворих

Андрієв підкреслює, що у цивілізованих країнах після таких слів держслужбовці складають свої повноваження та йдуть у відставку.

«Він — лікар, він не мав права цього говорити. Своїми діями міністерство підтверджує ці слова», — переконаний активіст.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook