Новини

Розслідування випадків захворювання на поліомієліт в Закарпатській області буде більш детальним, — Олександр Квіташвілі

Висновки, зроблені Закарпатським управлінням охорони здоров’я щодо «непідтвердження» двох випадків захворювання на поліомієліт у дітей, не враховували останніх деталей лабораторного дослідження ВООЗ.

«Діагнози лікарів щодо гострого в’ялого паралічу у дітей вірні, тут нема ніяких протиріч, але нема гарантій, що вірус не мутуватиме та не розповсюджуватиметься. Ці конкретні випадки будуть розслідувані ВООЗ більш детально. Але не реагувати, а тим більше замовчувати цю ситуацію, враховуючи такий низький рівень вакцинації в країні, не можна», — про це під час брифінгу в МОЗ повідомив Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі.

За його словами, Україна на сьогодні має достатню кількість вакцин, аби забезпечити ними усі регіони більш ніж в достатньому обсязі.

«Наразі вакцина перебуває на складах ДП «Укрвакцина» МОЗ України та проходить низку формальних перевірок відповідно вимог ЮНІСЕФ, ВООЗ та канадського уряду, які надали її Україні в якості гуманітарної допомоги. Після чого вона буде розвезена в регіони в найкоротші терміни», — запевнив Міністр.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook