Новини Статті

Розширена програма «єПідтримка» — що тепер отримають українці старші 60 років?

Навесні стартує нова програма, в рамках якої вакциновані українці, старші 60 років, отримають безоплатний якісний сучасний смартфон та пільговий тариф.

Про це Президент Володимир Зеленський сказав під час Diia Summit

«Цифрова держава – це рівність. Наша мета – щоб якісний мобільний інтернет був у кожному куточку нашої держави, а доступ до нього був у кожного громадянина нашої держави… Ми розширили «єПідтримку». Люди похилого віку можуть витрачати кошти на купівлю ліків, оплату комуналки, та не у всіх є смартфон. І не всі вміють користуватися інтернетом. Два роки тому ми запустили курси цифрової грамотності для людей похилого віку, а навесні запускаємо нову велику державну програму: всі охочі вакциновані українці старше 60 років отримають безоплатний якісний сучасний смартфон і пільговий тариф. Це шлях до нашої мети – доступ до інтернету для всіх громадян України, держава у смартфоні для всіх, можливість впливати на процеси у державі для всіх», – сказав Зеленський.

На Diia Summit команда Мінцифри презентувала понад десять нових цифрових послуг. Серед них – зміна місця реєстрації по всій країні, послуги для пенсіонерів та водіїв, нові сповіщення в «Дії», оновлений «Дія.Підпис». Також буде презентовано спеціальний податковий режим для IT-індустрії «Дія.City» та інші цифрові проєкти й ініціативи.

Участь у заході беруть Президент Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, команди «Дії» та Мінцифри, а також міжнародні гості.

Ознайомитись з новими послугами можна на сайті Мінцифри

Читайте рубрику: Новини МедПросвита| Територія пацієнта

Комментировать

Нажмите для комментария