Новини

Розпочато створення Електронного реєстру листків непрацездатності

МОЗ_Медпросвіта

Прес-служба МОЗ повідомляє про прийняття постанови Кабміну про створення Електронного реєстру листків непрацездатності.

«Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України «Про створення Електронного реєстру листків непрацездатності», згідно з яким передбачено створення Електронного реєстру листків непрацездатності як системи накопичення, зберігання і використання інформації про видані, продовжені та враховані листки непрацездатності з використанням інформаційної інфраструктури Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування», — йдеться в повідомленні прес-служби Міністерств соціальної політики.

Необхідно зазначити, що в повній мірі електронний реєстр листків непрацездатності має запрацювати до кінця 2019 року. Наразі МОЗ офіційно повідомило про план електронізації первинної медичної ланки. Таким чином, при необхідності та відповідному зверненні пацієнта, листок непрацездатності сімейний лікар зможе відкрити одразу, в своєму кабінеті.

Стартувала третя хвиля укладання договорів між медзакладами первинки та НСЗУ

Цікаво, що інформацію про відкриття чи закриття листа непрацездатності зможе отримувати роботодавець пацієнта, якщо останній офіційно оформлений на роботі.

МОЗ звітує в яких медзакладах України лікарі вже можуть отримувати зарплати по 15-19 тис. грн

Комментировать

Нажмите для комментария