Новини

Розгляд медичної реформи від МОЗ затягують у Парламенті

Ковтонюк, платні медарслуги_Медпросвита

Заступник міністра Павло Ковтонюк повідомив, що вже є ризик не встигнути запустити реформу з 1 січня 2018 року. Винувата Верховна Рада.

Затягування з прийняттям законопроектів 6327 та 6604, які за планами МОЗу запустять реформу на первинці, може призвести до чергового відкладання реформи. Окрім прийняття самого законопроекту, потрібно прийняти велику кількість актів, зверстати медичний бюджет на наступний рік по-новому, з новою зарплатнею сімейних лікарів, фінансування медичних установ та запуску Національної служби здоров’я України.

«Коли я кажу, що ми готові, то я маю на увазі і це. Ми знаємо свою підтримку в залі. Мене турбує не розгляд цього питання, мене турбує відкладання. Початок реформи 1 січня 2018 року уже знаходиться під ризиком, якщо ми не почнемо розглядати реформу», — заявляє заступник міністра

В той же час в Верховній Раді навіть не думають про розгляд медичної реформи. Нещодавно там велись гучні перепалки щодо законопроектів про реінтеграцію Донбасу. Прямо в залі Верховної Ради нардепи підривали димові шашки, сварились, били та ламали мікрофони. До речі, ремонт після «роботи» нардепів проводитимуть за бюджетні кошти, які платять і лікарі, і пацієнти.

Комментировать

Нажмите для комментария