Новини

У Роменському ЦРП відкрили нове відділення хронічного гемодіалізу

Відкриття відділення гемодіалізу в місті Ромни стало можливим завдяки впровадженню обласної Програми надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу

Доступ до медичної допомоги хворим з термінальною нирковою недостатністю Роменського, Недригайлівського та Липово-Долинського районів Сумської області покращився. Днями в Роменській центральній районній лікарні відбулось урочисте відкриття шостого в області відділення хронічного гемодіалізу.

20 хворих із хронічною нирковою недостатністю, яким раніше доводилося тричі на тиждень їздити на лікування до міста Суми, будуть отримувати допомогу на базі місцевого відділення.

Відкриття відділення гемодіалізу в місті Ромни стало можливим завдяки впровадженню обласної Програми надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу.

На сьогодні забезпечення гемодіалізними ліжками в області перевищує загальнодержавний показник, а за кількістю відділень, відкритих останнім часом, Сумщина поступається лише Івано-Франківківській області. За останні роки такі відділення відкриті в Конотопі, Глухові та Охтирці. В цьому році місцева влада запланувала відкриття відділення хронічного гемодіалізу в місті Шостка.

Рішенням Сумської обласної ради на 2016 рік для надання медичної допомоги хворим методом гемодіалізу в місті Ромни виділені кошти в сумі 4 млн 743 тис. грн. для придбання медикаментів та витратних матеріалів для проведення гемодіалізу. Благодійниками надано безкоштовно в користування 5 апаратів штучних нирок, 5 гемодіалізних ліжок та змонтовано станцію очищення води.

Читайте также: У Тернополі відкрили перинатальний центр «Мати і дитина»

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook