Новости

Рішенням Печерського районного суду Катерину Амосову поновили на посаді ректора НМУ ім. Богомольця

Амосова_Медпросвіта

Відповідне рішення було винесено ухвалою судді Віталієм Писанцем за позовом самої Катерини Амосової проти Міністерства охорони здоров’я України.

Нагадаємо, що весною цього року МОЗ України вирішило розірвати контракт з ректором НМУ ім. Богомольця Катериною Амосовою, ніби через порушення, які вона допустила під час виконання обов’язків. Цю  ж інформацію підтвердила спеціальна комісія МОЗ України, яка провела перевірку економічної та господарської діяльності.

В НАМУ Богомольця новий ректор. Наказ МОЗ

Звільнення Амосової з посту ректора супроводжувалось кількома скандалами. Після відповідного рішення МОЗ, частина студентів, начебто за своєю ініціативою, заблокували навчальні корпуси НМУ та фактично зірвали навчальний процес на декілька днів – виступали проти звільнення Амосової.

Всі навчальні корпуси НМУ ім. Богомольця заблоковано ланцюгами та замками. Фото

Після цього стало відомо, що Амосова подала до суду і начебто виграла його, її мали поновити на посту. Але у МОЗ цю інформацію спростували, та повідомили, що насправді ніякого рішення суд не виносив, бо і позову не було.

Наразі рішення Печерського районного суду опубліковано в офіційній групі Фейсбук НМУ ім. Богомольця. У МОЗ в свою чергу повідомили, що завіреної копії рішення не отримали, більше того, якщо воно було винесено на користь Амосової, МОЗ буде готувати апеляцію.

Комментировать

Нажмите для комментария

Здравствуйте,
Выйти

    Мы на Facebook