Новини

Рішенням Печерського районного суду Катерину Амосову поновили на посаді ректора НМУ ім. Богомольця

Амосова_Медпросвіта

Відповідне рішення було винесено ухвалою судді Віталієм Писанцем за позовом самої Катерини Амосової проти Міністерства охорони здоров’я України.

Нагадаємо, що весною цього року МОЗ України вирішило розірвати контракт з ректором НМУ ім. Богомольця Катериною Амосовою, ніби через порушення, які вона допустила під час виконання обов’язків. Цю  ж інформацію підтвердила спеціальна комісія МОЗ України, яка провела перевірку економічної та господарської діяльності.

В НАМУ Богомольця новий ректор. Наказ МОЗ

Звільнення Амосової з посту ректора супроводжувалось кількома скандалами. Після відповідного рішення МОЗ, частина студентів, начебто за своєю ініціативою, заблокували навчальні корпуси НМУ та фактично зірвали навчальний процес на декілька днів – виступали проти звільнення Амосової.

Всі навчальні корпуси НМУ ім. Богомольця заблоковано ланцюгами та замками. Фото

Після цього стало відомо, що Амосова подала до суду і начебто виграла його, її мали поновити на посту. Але у МОЗ цю інформацію спростували, та повідомили, що насправді ніякого рішення суд не виносив, бо і позову не було.

Наразі рішення Печерського районного суду опубліковано в офіційній групі Фейсбук НМУ ім. Богомольця. У МОЗ в свою чергу повідомили, що завіреної копії рішення не отримали, більше того, якщо воно було винесено на користь Амосової, МОЗ буде готувати апеляцію.

Комментировать

Нажмите для комментария