Вибір редакції Думки вголос Інтерв'ю спеціаліста

Регіони не хочуть реформ?

Ковтонюк, платні медарслуги_Медпросвита

На запитання редакції Медпросвіти відповідає замміністра МОЗ Павло Ковтонюк.

Що робити з спротивом на місцях?

Все змінюється з часом. Це ілюзія, що можна всіх одночасно залучити до реалізації ідеї. Віра та розуміння, що цей процес не відворотній, зроблять своє діло. Я буду відвертий: багато хто думає, що це ненадовго, що все минеться. Але час покаже, надовго це, чи ні. Ми працюємо впевнено, швидко, рухаємось в темпі. Хтось нам вірить уже зараз. Скоро ви вже самі побачите, як працює реформа в тих містах, які вже переходять на неї і починають працювати.

Ідея реформи придумана не нами. Як ви пам’ятаєте, розмови про необхідність реформування ведуться не один рік. Ми мали все це зробити 20 років тому, розумні люди це все прекрасно знають І коли я маю візити в регіони, то кажуть: ну нарешті, давайте вже робіть швидше!

 Запит від прогресивних людей саме такий: робіть, швидше робіть!

Конкретно по реформі первинної ланки, я не можу сказати, щоб був якийсь супер спротив. Є велика інерція – то правда. Є доволі велика частина людей, яка з ентузіазмом готові активно діяти не з під палки, а самі.

Але більшість все ж таки інерційні Такі собі: да, ага, хорошо… коли наказ пришлете, тоді подумаємо…

Це теж варіант – нехай придивляються. Але ті громадяни, які живуть на цій «інертній» території не так швидко і не так повно доведеться скористатися вигодами від реформи.

Але рано чи пізно отримають, бо це буде обов’язковим для всіх.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Вибір редакції