Новини

Регіональна група з НППІ: зв'язку між смертю дитини в Маріуполі та вакцинацією немає

За попереднім висновком Регіональної групи оперативного реагування щодо розслідування несприятливої події після імунізації (НППІ) смерть дитини, що сталася 12 грудня 2015 року в Маріуполі та співпала в часі з періодом проведення додаткової імунізації проти поліомієліту, не пов’язана з вакцинацією причинно-наслідковим зв’язком.

За попередніми результатами розслідування група з’ясувала, що хлопчик М., 2015 року народження, отримав щеплення ОПВ третім з 10-дозового флакону. Загалом з цього флакону вакциновано ще 9 дітей, ніхто з батьків інших 9 дітей за меддопомогою не звертався. До цього, 27 жовтня 2015 року, хлопчик був вакцинований ІПВ-вакциною для профілактики поліомієліту (інактивованою вакциною). За період з 30.11.2015 по 11.12.2015 батьки на порушення стану здоров’я дитини не скаржилися і не зверталися до медичних закладів.

Попередній висновок Регіональної групи оперативного реагування щодо розслідування НППІ, зроблений на підставі аналізу медичної документації та попереднього судово-медичного діагнозу, визначає причиною смерті хлопчика набряк головного мозку нез’ясованої етіології. Остаточне заключення буде визначене рішенням клініко-експертної комісії МОЗ України після отримання результатів бактеріологічного, токсикологічного, гістологічного та інших досліджень.

Комментировать

Нажмите для комментария