Новини

Реформа у сільскьій медицині: Постанова КМУ щодо субвенцій

Професійний розвиток фахівців у сфері охорони здоров'я

Уряд ухвалив рішення про деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Дане рішення сприятиме забезпеченню ефективного використання коштів зазначеної субвенції.

ПОСТАНОВА
від 06 грудня 2017 р. № 983
Київ

 Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості

Відповідно до частини другої статті 97 та частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, що додаються.

2. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства забезпечити погодження розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

3. Міністерству охорони здоров’я разом з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розробити та затвердити Порядок формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги.

   Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook