Новини

Реформа сільської медицини може відкрити доступ до програми «Доступні ліки» у селах

Справа проти Гройсмана

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що президентська ініціатива з підтримки медицини в селі може стати корисною для впровадження урядової програми «Доступні ліки».

«Сьогодні організаційно можливо використати президентську ініціативу з сільської медицини – вийти на базовий рівень і створити умови, щоб кожен український громадянин у селі, невеликому населеному пункті мав доступ до аптеки, яка буде забезпечувати його ліками», — заявив голова уряду під час робочого засідання Кабміну.

На його думку, ключову роль у цьому процесі має відіграти місцева влада, адже саме для цього і проводилась децентралізація. Використовуючи кошти з місцевих бюджетів, керівництво областей та муніципалітетів має створити гідні умови для роботи лікарів та забезпечити населенню доступ до доступних ліків і якісної медцинської допомоги.

Супрун анонсує пілотний запуск електронного рецепту в містах України

«Якщо говорити про те, хто має вирішити цю проблему, то тут не обійтись без місцевої влади», — заявляє Володимир Гройсман.

Також прем’єр повідомив, що урядовою програмою «Доступні ліки» встигли скористатись вже майже 8 мільйонів громадян.

«За даними експертів, кількість викликів швидкої допомоги для хронічно хворих зменшилася на 5-7 відсотків, залежно від захворюваня», — заявляє голова уряду.

В 2019 тарифні сітки скасують і лікарі самі будуть «виторговувати» собі зарплати

Комментировать

Нажмите для комментария