Новини

«Реформа охорони здоров`я спрямована на підвищення якості медичної освіти»

За словами Квіташвілі, МОЗ України готове до будь-якої співпраці, та докладатиме зусиль, аби нівелювати вплив чиновницькою вседозволеності на розвиток системи охорони здоров’я в країні

Міністр охорони здоров`я України Олександр Квіташвілі під час робочого візиту у Тернопільську область зустрівся із науково-викладацьким складом Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського. Під час виступу перед викладацьким складом Олександр Квіташвілі зазначив, що реформи в системі охорони здоров`я націлені в тому числі на те, аби кожен студент медичного навчального закладу отримав якісну освіту.

«Система вищої медичної освіти повинна розвиватися безупинно. Якщо є можливість розвивати та вкладати інвестиції медичних вищих навчальних закладів у клінічні бази клінік, лікарень, то її необхідно якнайшвидше реалізовувати. Міністерство охорони здоров`я України готове до будь-якої співпраці, а також докладає зусиль, аби нівелювати вплив чиновницькою вседозволеності на розвиток системи охорони здоров’я в державі», — додав Міністр.

Під час зустрічі обговорювалися питання дитячої кардіохірургії, забезпечення вакцинами, подальші напрацювання та реалізація державної програми для допомоги хворим вірусним гепатитом, а також питання функціональної підготовки медичних кадрів.

Крім того, Олександр Квіташвілі акцентував увагу на необхідності реалізовувати право обрання студентами предметів. На його думку, це зменшить навантаження для професорсько-викладацького колективу та збільшить дослідницьку діяльність, яка відіграє дуже важливу роль в медичних університетах.

Читайте також: МОЗ розробляє програму боротьби з туберкульозом з 2017 по 2021 роки

Комментировать

Нажмите для комментария