Новини

У рамках проекту «Незабутня квітка» планується закупівля мамографа для Одеського онкоцентру

Головна мета цього благодійного проекту - єднання україномовних громад світу, та збір коштів на потреби регіональних онкоцентрів

Взаємодія МОЗ України з благодійними організаціями та волонтерами направлене, перш за все, на задоволення потреб пацієнтів.

Про це сьогодні під час прес-конференції з проблематики захворюваності на рак молочної залози та присвяченої старту українсько-американського благодійного проекту «Незабутня Квітка» повідомив заступник Міністра охорони здоров’я України — керівник апарату Роман Василишин.

«Ми вдячні небайдужим українцям за допомогу лікувальним закладам, адже жодна держава світу не здатна у повному обсязі покрити потреби у лікуванні громадян. Тому, МОЗ України й надалі сприятиме благодійникам у доступі до закладів охорони здоров’я, задля спільної допомоги хворим», — наголосив Роман Василишин.

Міністерство охорони здоров’я України підтримує ідею проекту «Незабутня Квітка» щодо збору коштів на потреби регіональних онкоцентрів, зокрема, для закупівлі пересувних мамографів для обстеження жінок на захворювання молочної залози. Найвагомішим результатом з часу започаткування проекту стало придбання минулого року пересувного мамографа для Вінницького онкоцентру.

Також під час прес-конференції засновник і продюсер проекту «Незабутня Квітка» Алекс Гутмахер повідомив журналістам, що мета проекту у 2016 році – закупівля мамографа для Одеського онкоцентру, а наступного року, на 10-річчя існування благодійної місії, — для Київського міського клінічного онкологічного центру.

Довідка. Українсько-Американський благодійний проект «Незабутня Квітка» присвячений творчості американської співачки українського походження Квітки Цісик, яка померла від раку молочної залози, проходить в Україні вже дев’ять років поспіль.

Головна мета проекту «Незабутня Квітка» — єднання україномовних громад світу, завдяки українській пісенній культурі, а також збір коштів на потреби регіональних онкоцентрів.

Читайте також: Урядовці відвідали лікувальні заклади Донеччини, розташовані у прифронтовій зоні

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook