Новини Новини медицини

Рак простати вже займає 2 місце серед онкологічних причин смерті чоловіків.

Враховуючи статистичні дані Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) рак передміхурової залози став другою (а в деяких регіонах і першою) по частоті випадків, онкологічної причиною смерті чоловіків середнього та похилого віку.

У переважній більшості регіонів рак легенів є лідером серед онкологічних причин смерті у чоловіків, в той же час рак простати вийшов на друге місце в цьому списку.

Згідно з даними експертів, пухлини простати зустрічаються у 7% чоловіків у віці старше 40 років, і займають 3 місце за поширеністю, поступаючись лише злоякісним пухлинам легенів і шлунку.

Якщо говорити про повний список лідерів онкологічних захворювань, то у чоловіків найчастіше діагностується рак легенів, простати, шлунка, прямої кишки і печінки.

У розвинених країнах серед чинників смерті через онкологічні недуги у чоловіків рак передміхурової залози становить близько 15% від всіх випадків.

У той же час фахівці Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я і провідні онкологи світу роблять акцент на тому, що за умови своєчасної (ранньої) діагностики, сучасні методики лікування дозволяють повністю вилікувати рак простати в 99% випадків.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook