Новини

Радуцький: В аудиті НСЗУ і МОЗ не потрібно вбачати відмову від медичної реформи

Радуцький

Голова профільного комітету ВРУ з питань охорони здоров’я Михайло Радуцький повідомив, що аудит цих відомств є звичайним процесом і він не означає відмову від медичної реформи.

«Коли я заходив у якийсь бізнес, завжди проводив аудит. Я не бачу тут нічого поганого і неправильного. Це — світові стандарти. Аудит — це нормально. Прийшла нова команда, вона має розуміти стан справ, де добре, а де є питання. Аудит не має викликати страх. Я взагалі не розумію, чому в нашій країні слово «аудит» викликає якісь негативні реакції», — сказав він в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

Радуцький наголосив на необхідності проведення аудиту в кожному відомстві.

«Ми не маємо наміру ні з ким зводити рахунки, ми проводитимемо аудит із 2011 року, а не з 2016 року. І аудит проаналізує роботу всього МОЗ», — сказав він, зазначивши, що аудит НСЗУ ініціював офіс омбудсмена «ще за старого комітету і не з ініціативи комітету, а за зверненнями громадян».

У МОЗ розповіли як регулюватиметься вартість «Доступних ліків»

«Я не можу вважати, що омбудсмен упереджено ставиться до НСЗУ», — сказав він.

Голова комітету зауважив, що якщо аудит виявить якісь порушення, це «буде оприлюднено, і ми очікуватимемо оцінки правоохоронців».

«Якщо аудит нічого не виявить, ми заявлятимемо в усі медіа, що все добре. У нас немає упередженості», — сказав Радуцький.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції