Новини

Рада безпеки ООН: Україна в списку найбідніших країн, де громадяни не доїдають

ООН_Медпросвіта

Поки деякі члени Кабміну стверджують, що українці багато їдять, в ООН вирішили внести Україну в перелік найбідніших країн де люди не доїдають.

Представники Продовольчої і сільськогосподарської організації і Всесвітньої продовольчої програми повідомили Раді Безпеки ООН, що наразі в Україні через бойові дії на Донбасі нестачу продовольства відчуває 1,2 мільйона осіб. Це лише 26 відсотків від загальної кількості людей в Україні, які продовжують страждати від нестачі продуктів харчування.

Наразі існує ТОП-8 країн де тривають бойові дії і при цьому населення має реальні проблеми з можливістю купувати собі продукти харчування через низькій рівень життя. Згідно з інформацію Ради Безпеки ООН, перелік виглядає наступним чином: Україна, Ємен, Південний Судан, Сирія, Ліван, Центральноафриканська Республіка, Афганістан і Сомалі.

В цілому у світі загальна кількість голодуючих досягло 815 мільйонів осіб. Більшість з них, а саме 489 мільйонів за оцінками експертів ООН, мешкає в країнах де триває війна, або ведуться певні бойові дії.

В ООН вважають, що проблему голоду не вирішити, якщо не вживати заходів щодо запобігання та розв’язання конфліктів.

Нагадаємо, що за оцінками Організації Обьєднаних Націй, Україна знаходиться в ТОП-10 країн за швидкістю скорочення населення. В той же час ЦРУ повідомило, що Україна посіла другу сходинку у рейтингу країн за високим рівнем смертності.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції