Новини

Протестуючі медики залили червоною фарбою будівлю МОЗ

В знак протесту, протестувальники створили живий коридор по якому пройшла людина одягнута у смерть з косою та фотом Уляни Супрун на обличчі.

Дійшовши до будівлі МОЗу, протестувальники залили червоною фарбою доріжку та двері Міністерства, вказуючи таким чином, що медреформую Уряд заливає Україну кров’ю своїх громадян.

Організатор мітингу, голова Конфедерації вільних профспілок Михайло Волинець, який привіз з собою понад 3 500 медиків заявив: «Псевдореформа залита кров’ю українців. Уряд тягне у загибель не лише українців, але й всю медичну галузь країни».

Як вже писала Медпросвіта, основні вимоги протестуючих – це блокування медреформи, заборона міняти лікарів швидкої на парамедків, та відставка з посту в.о. міністра охорони Уляни Супрун.

«Медичну реформу у нинішньому вигляді слід зупинити. Супрун має піти у відставку. Медична галузь на сьогодні ледве виконує покладені на неї функції, але так звана реформа Уляни Супрун та її приспішників штовхає вітчизняну медицину до катастрофи», — зазначив Волинець.

Читайте також:

В.о. міністра охорони здоров’я заявляє, що Богомолець заблокувала можливість голосування за медреформу

Від редакції:

В країнах Європи або США чи Канаді, при подібних акціях виступають не тільки за блокування. Виступають з вимогами, з тим, що дійсно потрібно внести, щоб покращити ситуаціїю. Окремо хотіли б підкреслити, що при реформуванні якоїсь галузі у США є обов’язковим отримання підтримки у профспілок. Вони в той же час, як правило, не дають політикам навіть зрушити з місця, поки належним чином в реформу не включать повні гарантії для працівників галузі та їх інтереси.

Наприклад, при збільшенні робочих часів, жодна з профспілок не дасть на реформу згоди, поки не затвердять збільшення оплати за одну робочу годину. Таку якість роботи хотіли б бачити і ми, проте, побачено ще один перформанс, який створено для медійності. В цьому вигляді протест виглядає голосним, та не за зміни до кращого.

Комментировать

Нажмите для комментария