Новини

Прокуратура Києва підозрює К.М. Амосову у підробці ухвали Окружного адмінсуду

Амосова_Медпросвіта

МОЗ повідомило про початок досудового розслідування щодо можливого підроблення ухвали Окружного адмінсуду про поновлення Амосової К.М. на посаду ректора НМУ. ім. Богомольця.

«10 березня у низці ЗМІ з’явилась неправдива інформація про повторне поновлення Катерини Амосової на посаді ректора та заборону проводити перевірку НМУ ім. Богомольця. Хоча ухвала офіційно не надходила, МОЗ подало апеляційну скаргу в межах строків оскарження. Суд розглянув цю скаргу і встановив, що зазначена ухвала судом не виносилась. Тобто суд не поновлював Катерину Амосову на посаді ректора і не забороняв проводити перевірку НМУ ім. Богомольця», — йдеться у повідомленні МОЗ.

В той же час Міністерство охорони здоров’я вирішило подати апеляційну скаргу в межах встановлених строків. В суді стало відомо, що відомство подало скаргу на ухвалу, яка в дійсності не виносилась. Окружний адміністративний суд міста Києва не поновлював Катерину Амосову на посаді ректора, а головне – не забороняв МОЗ проводити перевірку НМУ ім. Богомольця.

«У зв’язку з цим МОЗ звернулось до правоохоронних органів щодо можливого підроблення ухвали Окружного адміністративного суду м. Києва про забезпечення позову Амосової К.М. до Міністерства охорони здоров’я України. Прокуратура міста Києва розпочала досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 358 КК України — підроблення посвідчення або іншого офіційного документа. Проведення розслідування доручено СУ ГУ Національної поліції в місті Києві», — повідомили у МОЗ.

Зазначимо, що спеціальна комісія МОЗ визнала роботу ректора НМУ в 2017 році незадовільною. 16 квітня Міністерство звільнило Катерину Амосову з посади ректора НМУ ім. Богомольця за невиконання умов контракту.

Від того, як спрацюють на місцях, зараз залежить успішність і швидкість змін

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook