Новини

Львівський медуніверситет візьме участь у європейській програмі «Горизонт 2020»

8 лютого 2016 р. Львівським національним медичним університетом імені Данила Галицького було підписано Угоду про співпрацю в консорціумі відповідно до правил Постанови ЄС №1290/2013 Європейського Парламенту від 11 грудня 2013 р. стосовно участі в програмі «Горизонт 2020».

До складу міжнародного консорціуму увійшли Лілльський Університет науки та технологій (Франція), Рурський Університет Бохум (Німеччина), Фрідріх-Олександра Університет Ерлянгену-Нюрнбергу (Німеччина), Університет Гьотебургу (Швеція), Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького (Україна), науково-дослідні лабораторії Graphenea (Естонія), LSO Medical (Франція), RS Research (Туреччина).

Консорціум був створений для участі в Рамковій програмі з наукових досліджень та інновацій Європейського Союзу «Горизонт 2020». Заявка від консорціуму була подана на один із тематичних напрямів пріоритету «Передова наука»: «Дії Марії Склодовської-Кюрі» (Ідентифікатор конкурсу – H2020-MSCA-RISE-2015), що спрямована на підтримку навчання, мобільності науковців та розвитку інновацій.

Після конкурсного відбору заявка «Pathogen and Graphene(PANG)» отримала фінансову підтримку Європейського Союзу у формі гранту

Читайте також: Навчальні процеси в українських школах почали відновлюватися

Комментировать

Нажмите для комментария