Новини

Профспілка медпрацівників Києва направила протест Гройсману щодо реформи швидкої

На думку міської профспілки працівників охорони здоров’я Києва розформування бригад швидкої з лікарями та фельдшерами катастрофічно вдарить по здоров’ю громадян.

Супротив в першу чергу направлено проти реформи за якою планують створити швидку в якій будуть працювати виключно парамедики та водії, які також будуть виконувати функцію медичного техніка. В листі, в якому профспілки виражають протест реформі зазначили деякі небезпечні аспекти дій МОЗ.

В першу чергу голова профспілки Анатолій Сидоренко побоюється, що таким чином МОЗ хоче відкрити «зелену дорогу» для приватних швидкіх, в яких і надалі будуть працювати кваліфіковані лікарі та фельдшери. Щоб цього не допустити, вони будуть готові підняти всі сили столичної швидкої та виїхати під Верховну Раду та до президента.

Окремо в профспілці повідомляют, що лікарі швидкої які до них звернулись виражають недовіру до дій в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

«До нас прийшли співробітники швидкої в минулу середу та повідомили, що якщо так і надалі буде продовжуватись, то ми побачимо швидкі на Хрещатику та перед Кабміном. Супрун прогавила ботулізм, сальмонельоз, та спалах гепатиту. Тепер взялась за швидку. Ми знімемо її, поки вона введе наказ, повірте», — кажуть в столичній профспілці працівників швидкої Києва.

Комментировать

Нажмите для комментария