Новини

Профільний комітет ВРУ прийняв постанову про звільнення Уляни Супрун із посади

Рішенням більшості Комітет з питань охорони здоров’я на чолі з Ольгою Богомолець підтримав постанову про звільнення Уляни Супрун.

Документ постанови для обговорення у профільному комітеті розробили народні депутати від «Опозиційного блоку». Зазначимо, що в Комітеті з питань охорони здоров’я працюють одразу два нардепи від цього об’єднання — Шурма та Бахтєєва. Свої голоси «за» також віддали Ольга Богомолець, яка є головою комітету, та її заступник Олег Мусій. Ще пара голосів — і постанова затверджена. Найближчим часом її планують передати на голосування у Верховній Раді.

«Я підтримала проект постанови, але хочу зауважити, що приводів для звільнення набагато більше, і треба розібратися, що стало причиною катастрофи в медицині — професійна непридатність в.о. міністра чи свідома урядова політика. Адже роботу уряду в частині охорони здоров’я також було визнано Комітетом незадовільною», — заявляє нардеп Ольга Богомолець.

Наступний крок ініціаторів звільнення Супрун – це передача документа на розгляд депутатами Верховної Ради. Втім, цей крок слід розцінювати скоріш як піар-хід, адже голосів для звільнення чинної очільниці МОЗ просто не вистачить. Уляна Супрун має підтримку в «Народному фронті», її підтримує більшість нардепів «БПП» та «Самопоміч». У Міністерстві охорони здоров’я також дивляться на ініціативу нардепів не серйозно.

Пояснення МОЗ: Хто фінансуватиме автономізований заклад?

«2017 рік став роком початку системних та довгоочікуваних змін в галузі охорони здоров’я: прийнято закон «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення, який впроваджує національне медичне страхування – оплату державою медичних послуг, які будуть надаватись конкретному пацієнту», — йдеться в повідомленні МОЗ.

Сама ж Супрун заявляє: «Це найкраща реклама, що наша реформа йде в правильному напрямку».

Закон про автономізацію медзакладів вступив в силу: відміна тарифних сіток та нові трудові договори

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook