Новини

Професійна спілка працівників охорони здоров’я оголошує проведення Всеукраїнської акції протесту працівників галузі

Проведення данної акції протесту заплановано на першу половину вересня, в зв’язку з ігноруванням владою вимог Профспілки та погіршення соціально-економічної ситуації.

Як повідомляє керівництво Профспілки, впродовж року вони намагалися врегулювати питання збільшення фінансування галузі, особливо це стосувалося зрівнялівки заробітних плат, коли лікар, медсестра, та санітари отримували однакову зарплату, незважаючи на те, що в них різний рівень відповідальності, якість освіти та інше.

Також профспілка зверталась до Кабміну з питання забезпечення у повному обсязі фонду оплати праці для забезпечення своєчасної виплати зарплат у повному розмірі, включаючи різноманітні надбавки та доплати.

Вимоги які планує висувати на Всеукраїнській акції протесту працівників галузі Профспілка:

  • Основні вимоги — підвищення рівня заробітної плати медичним працівникам та ліквідація «зрівнялівки» в оплаті праці висококваліфікованих працівників (викликана новаціями в законодавстві з оплати праці), яка порушила  диференціацію  оплати праці працівників з 1 по 12 тарифний розряд ЄТС. 
  • Виконання Урядом та МОЗ України судові рішення щодо скасування положень постанови КМУ № 442 від 10.09.2014 в частині реорганізації ДержСЕС України та скасування постанови КМУ № 1024 від 25.11.2015 стосовно скорочення ліжкового фонду

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook