Новини

Проект наказу: Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я»

міністерство охорони здоров'я МедПросвіта

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту наказу МОЗ України
«Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я»

Міністерством охорони здоров’я України пропонується для громадського обговорення проект наказу МОЗ України «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я» (далі – проект наказу).

Проект наказу розроблено Міністерством охорони здоров’я України відповідно до статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», абзацу десятого підпункту 8 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, та з метою оптимізації управління закладами охорони здоров’я.

Проект наказу оприлюднено шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України у мережі Інтернет (www.moz.gov.ua).

Пропозиції та зауваження щодо проекту наказу надсилати протягом 10 днів з дати публікації на адресу:

МОЗ України, вул. Грушевського, 7, м. Київ, 01601, Медичний департамент (e-mail: tom166@moz.gov.ua).

 

ПРОЕКТ

Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я»

Відповідно до статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, підпункту 8 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, з метою оптимізації управління закладами охорони здоров’я

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити зміни до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я», затвердженого та впровадженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29 березня 2002 року № 117 (зі змінами), що додаються.

2. Особи, призначені на посади керівників у сфері охорони здоров’я до набрання чинності цим наказом, продовжують виконувати свої обов’язки до проведення нових конкурсів.

3. Цей наказ набирає чинності з 01 січня 2019 року, крім абзацу сьомого підпункту першого пункту 2 Змін, який набирає чинності з 01 січня 2022 року.

Абзац шостий підпункту першого пункту 2 Змін втрачає чинність з 01 січня 2022 року.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Лінчевського О.В.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН
ДОКУМЕНТИ

Наказ

Додаток

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook