Новини

Проблему заборгованості по зарплатам медиків закриють до кінця 2017 року

Зарплатня лікарів_гроші_монети_медпросвіта

Заступник міністра Павло Ковтонюк під час робочого візиту в Рівне пообіцяв, що заборгованість по зарплатам до кінця року буде закрита.

«Ці кошти дозволять закрити цьогорічну проблему з незабезпеченістю фонду заробітної плати лікарів. Крім того, ще 8 мільйонів гривень додадуть внаслідок перерозподілу резерву медичної субвенції з непідконтрольних територій», — розповів заступник міністра.

Окремо Павло Ковтонюк повідомив, що з наступного року пріоритетом для Міністерства буде робота над розвитком первинної ланки медицини. В цьому процесі серйозну роль на себе візьме Світовий банк. В зв’язку з цим МОЗ дуже розраховує на тісну та продуктивну співпрацю з регіональними департаментами. Якщо все вдасться, то вже до кінця 2018 року можна буде помітити позитивні зміни в галузі.

Майже 82 мільйони гривень будуть виділені для погашення заборгованості перед медиками

Під час зустрічі начальник управління охорони здоров’я Юрій Осіпчук повідомив, що область буде займатись розвитком екстреної медичної допомоги. Окрема стаття піде на розвиток автопарку швидких та створення і забезпечення дієздатних диспетчерських.

«Це та сфера, яку найбільше бачать люди. 80% контактів з медициною відбувається або в первинці, або в аптеці, або на екстреній. Безумовно ці дві ініціативи – диспетчерська та автопарк є важливими. Диспетчерська дає можливість близько на 30 відсотків зменшити кількість непрофільних викликів, а це економія коштів на інші потреби. Так само прийшов час оновлювати автопарк. Тому ми будемо підтримувати фінансування цих напрямків», — підсумував Павло Ковтонюк.

Кабмін направив в регіони більше мільярду гривень на погашення боргів по зарплатам медиків

Комментировать

Нажмите для комментария