Новини

Приєднуйтесь: парад Життєлюбів «Я існую»

Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку Благодійний фонд «Життєлюб» організовує масштабний Парад для усіх, хто вважає людей похилого віку важливими! З метою попередження соціальної ізоляції та відчуження осіб літнього віку Центр громадського здоров’я МОЗ України пропонує підтримати Акцію та активно залучитись до Параду.  Дуже важливо забезпечити активне, здорове та якісне життя для кожного громадянина.

Виходьте разом із нами!

Початок Параду 28 вересня о 12.00

Місце збору: м.Київ, вул. Петра Сагайдачного 29а

Детальна інформація за посиланням: https://www.happyold.com.ua/ua/event/parad-ziznelubov-a-est

Нагадаємо, що основну загрозу для життя людей похилого віку складають неінфекційнй ( хронічні) захворювання — НІЗ. Але  Україна все ще не має загальнонаціональних репрезентативних даних про основні фактори ризику неінфекційних захворювань, що є перешкодою для прийняття науково обґрунтованих рішень для покращення ситуації. Для отримання об’єктивної інформації про поширення факторів ризику НІЗ та подальшого вироблення підходів до профілактики і боротьби з НІЗ в Україні вперше проводиться національне репрезентативне дослідження STEPS.

STEPS – це підхід, рекомендований ВООЗ для епіднагліду за факторами ризику НІЗ. Дослідження STEPS вивчає поширеність НІЗ та їх факторів ризику, використовуючи стандартизоване анкетування, проведення фізичних та біохімічних вимірювань.

Детальна інформація за посиланням https://phc.org.ua/news/v-ukraini-vivchatimut-poshirenist-faktoriv-riziku-neinfekciynikh-zakhvoryuvan

 

Комментировать

Нажмите для комментария