Новини

Приватні медичні заклади поки не поспішають укладати декларації з пацієнтами

Заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк повідомив, що багато приватних медичних закладів вже приєдналось до системи, але договори не заключають.

«Нам дійсно хочеться, щоби пацієнт вибирав того лікаря, якому він довіряє, незалежно від форми власності закладу», — зазначив заступник міністра.

Водночас в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявляє, що вже зараз приватні заклади можуть вільно працювати в новій системі й отримувати державне фінансування в разі надання на первинному рівні медичної допомоги послуг пацієнтам.

Проблема полягає в іншому. Павло Ковтонюк вказує, що наразі є два основних нюанси: «по-перше, чи держава заплатить ту ціну, яку вони хочуть, а по-друге, це питання взагалі довіри до держави – чи вона заплатить в принципі».

Приватні заклади просто вичікують, вони бажають побачити, чи дійсно йде фінансування, яке передбачено медичною реформою, наскільки воно вчасне та інше.

МОЗ оновило табель матеріально-технічного оснащення первинки

Нагадаємо, що підписна кампанія «Лікар для кожної родини» почалась ще 2 квітня 2018 року. Станом на 10 квітня декларацію з лікарем вже підписали понад 300 тисяч пацієнтів.

Комаровський розповів про головні проблеми медицини та медреформи

Комментировать

Нажмите для комментария