Новини

Близько 1 тисячі медичних закладів вже підключено до системи eHealth

Привлекательная молодая женщина на приеме у врача в клинике_медпросвита

Заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк повідомив про готовність 928 медичних установ до запуску підписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї».

«Вже доволі багато закладів охорони здоров’я зареєстровано в системі. Станом на середину дня середи це 928 медзакладів», — повідомив заступник міністра під час брифінгу в Києві.

Зі слів Павла Ковтонюка, Київ — найбільш підготоване місто для початку впровадження медичної реформи та нового принципу фінансування «Гроші йдуть за пацієнтом». Цю інформацію підтверджують у департаменті охорони здоров’я КМДА.

«Вчора ми проводили нараду з київськими медичними закладами, всі вони заявляють про готовність із першого тижня квітня до підписання декларацій», — заявляє Павло Ковтонюк.

Втім, запуск кампанії в Києві ще не означає, що МОЗ стане квапити регіони. Вибір лікаря й підписання декларації та інші складові реформи мають впроваджуватись якісно й поступово.

Супрун розповіла, що повинен робити лікар первинки

«Головне — не швидкість, а якість вибору лікаря. Ми говоримо закладам, що вони повинні якісно підготуватися до прийому декларацій. Процес вибору лікаря починається з 2 квітня й не закінчуватиметься, тому не потрібно бігти й займати чергу просто зараз. Але ми все ж рекомендуємо надто не відкладати підписання декларації», — повідомляє заступник міністра.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook