Новини

Президент закликав прискорити страхові виплати лікарям, що померли від коронавірусу

 В Україні розпочалися епідеміологічні розслідування смерті лікарів, які працювали з хворими на COVID-19, повідомили президенту України Володимиру Зеленському під час традиційної селекторної наради із запобігання поширенню коронавірусу.

Як повідомляє прес-служба глави держави, після встановлення причини смерті лікарів можна буде здійснювати страхові виплати їхнім сім’ям, ініційовані президентом.

«Маємо рухатися зі страховими виплатами швидше, ніж COVID-19. І це стосується не лише тих, хто втратив близьких через бій з пандемією, а й лікарів, які пожертвували своїм здоров’ям», — наголосив Зеленський.

Із Харківського диспансеру радіаційного захисту, який почав приймати хворих із COVID-19, звільняється персонал

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, що повернувся з відрядження в західні області України, повідомив, що на Львівщині робитимуть ще 300 тестів на добу для ретельнішого моніторингу ситуації та уникнення черг.

Також він додав, що на сьогодні МОЗ вивчає питання забезпечення ліками медзакладів та їхньої готовності до можливої другої хвилі коронавірусу. Крім того, Степанов повідомив, що розглянуть зміну фінансування пакетів допомоги хворим на COVID-19.

Комментировать

Нажмите для комментария