Новини

Президент України звернувся до нардепів з проханням прийняти медичну реформу

Порошенко_Медпросвита

Під час наради у Національній раді реформ Порошенко нагадав нардепам наскільки важливо прийняти закони по мед реформам в найближчі терміни.

«Національна рада реформ схвалила проект і я хотів би звернутися з проханням до наших народних депутатів, причому не обов’язково з коаліції, для того щоб ми доклали максимум зусиль, не затягували прийняття медичної реформи», – зазначив він.

Також Порошенко зазначає, що конструктивну критику стосовно медичних законопроектів треба враховувати повністю, проте наполягає на тому, що сама реформа не може бути зупинена ні на хвилинку. Окремо президент підкреслив, що 33% українців, які сьогодні проживають в селі особливо гостро потребують змін у медичній системі України.

Незважаючи на все, Петро Порошенко ніяк не прокоментував сьогоднішній стан системи стосовно медичних працівників, а саме великі заборгованості по заробітнім платам, неналежний стан медичного обладнання та дефіцит кадрів.

Нагадуємо, що вже 19 вересня має стартувати Всеукраїнська акція протесту, яку запускає Профспілка медичних працівників України. Зараз триває залучення медиків до протесту по всій Україні.

Комментировать

Нажмите для комментария