Новини

Прем’єр Гройсман: Префікс «в.о.» ніяк не обмежує Супрун в її діяльності

гройсман, медпросвіта

Голова Уряду переконаний, що наразі Супрун може і не бути повноцінним міністром, весь функціонал її посади доступний в повній мірі.

Народні депутати під час години питань к Уряду в Верховній Раді запитали Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана щодо закриття вакантної посади міністра охорони здоров’я України та подання відповідних кандидатур на розгляд у Верховну Раду.

В свою чергу Гройсман відповів, що наразі немає гострої необхідності щодо призначення міністра, тим паче, що Уляна Супрун продовжує виконувати свої обов’язки якісно та впроваджує реформу, яку вона і її команда запропонували ВРУ та яку прийняли в парламенті.

«Префікс «в.о.» сьогодні ніяк не обмежує виконуючу обов’язки міністра охорони здоров’я повноцінно виконувати обов’язки», — вважає голова Уряду.

Нагадаємо, що Уляна Супрун отримала цю посаду, як перший заступник міністра охорони здоров’я ще в серпні минулого року. Очікувалось, що вона займатиме цю посаду наступні три місяці роботи, а потім будуть подані кандидатури у Верховну Раду. Протягом року, незважаючи на неодноразові депутатські звернення до Кабінету Міністрів, Уряд жодного разу не запропонував кандидатів. У відповідь на звернення повідомляли, що тривають консультації.

А де ж той міністр МОЗ? Позов до суду

Відзначимо, що через це ряд народних депутатів навіть звертались до адміністративного суду, але так і не змогли добитись від Кабміну кандидатів.

Комментировать

Нажмите для комментария