Новини

Прем’єр Гончарук: У медзакладів вторинки є ще місяць щоб підготуватись до реформи

На останній нараді Кабінету Міністрів разом з керівництвом НСЗУ було обговорено готовність спеціалізованих медзакладів до переходу на нову систему фінансування. Багато медзакладів навіть не розпочали.

На нараді було обговорено питання щодо впровадження у 2020 році Програми медичних гарантій, а саме — готовності спеціалізованих медичних закладів до контрактування з НСЗУ та роботи за новими правилами. Про це йшлося у доповідях міністерки охорони здоров’я України Зоряни Скалецької та т.в.о. голови Національної служби здоров’я України Оксани Мовчан.

Гроші йдуть за дослідженнями: розпочався конкурсний відбір наукових робіт

«В областей є ще місяць для завершення підготовки медичних закладів до другого етапу реформи. До 31 січня 2020 року голови ОДА мають забезпечити автономізацію та комп’ютеризацію медзакладів у себе в областях. Наразі комп’ютеризовано лише 40% лікарень. Уже з лютого 2020 року НСЗУ починає укладати договори з лікарнями. Без цього документу лікарня не зможе отримати фінансування. Власником лікарень є місцева влада і це — її відповідальність. Реалізація реформи — на моєму особистому контролі. Ми запровадимо чіткі показники ефективності для всіх керівників областей і будемо контролювати їхнє виконання”, зазначив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції