Новини

Представники МОЗу перевірили роботу закладів охорони здоров’я Луганщини

Вони відвідали центри первинної медико-санітарної допомоги, центральні районні лікарні та станції екстреної медичної допомоги Біловодського, Новопсковського та Міловського районів, та взяли участь у нараді з відпрацювання єдиної моделі надання медичної допомоги в області

21-22 березня 2016 року заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський спільно з директором медичного департаменту МОЗ України Василем Кравченком та начальником Управління надзвичайної медицини МОЗ України Тетяною Тимошенко відвідали з робочим візитом Луганську область, ознайомилися з роботою закладів охорони здоров’я, організацією надання первинної, вторинної та екстреної медичної допомоги, станом забезпечення медичних закладів необхідними лікарськими засобами та матеріально-технічним оснащенням.

Зокрема, фахівці відвідали центри первинної медико-санітарної допомоги, центральні районні лікарні та станції екстреної медичної допомоги Біловодського, Новопсковського та Міловського районів, взяли участь в нараді з відпрацювання єдиної моделі надання медичної допомоги в Луганській області, що відбулася у м. Біловодськ за участі голів адміністрацій, голів районних рад, начальників управлінь охорони здоров’я, народного депутата України Ю.Гарбуза. Віктор Шафранський наголосив на необхідності розпочати роботу по оптимізації ліжкового фонду, удосконаленні мережі сімейних амбулаторій, розміщення та відкриття централізованої диспетчерської служби.

Також представники МОЗ зустрілися з керівництвом Луганської облдержадміністрації, обговорили проблемні питання забезпечення роботи лікувальної мережі в прифронтовій зоні. Принагідно мали змогу відвідати Луганський медичний університет в м. Рубіжному.

Читайте також: У Львові обговорили сучасне лікування гострих риносинуситів

Комментировать

Нажмите для комментария