Новини

Працівників українського МОЗу навчили запобігати корупції

Усі учасники лекції активно обговорювали відповіді на поставлені організаторами питання, включаючи і найбільш суперечливі

Сьогодні, 27 травня, у Києві пройшов освітній захід, метою якого було навчити держслужбовців запобіганню корупції. Антикорупційна міжнародна неурядова організація Transperency International Ukraine виступила організатором цього заходу.

Учасникам лекції детально роз’яснили поняття Закону України «Про запобігання корупції», та ознайомили із механізмом подання декларації за новою системою. Організатори розповіли про державний захист осіб, які спеціалізуються на протидії корупції, та на адміністративній та  кримінальній відповідальності за корупційні правопорушення та на прикладах розказали, як можна протистояти корупції у реальному житті та на службі.

Усі учасники лекції активно обговорювали відповіді на поставлені організаторами питання, включаючи і найбільш суперечливі.

Довідка. Міжнародна антикорупційна неурядова громадська організація Transperency International дуже відома у світі. В Україні діяльність її представників спрямована на прозору роботу фінансових установ, на прозоре врядування та водночас на ефективну антикорупційну роботу. Що мається на увазі? Йдеться про прозору конкуренцію під час тендерних закупівель  До речі, ця організація має нараховує 100 національних осередків.

Читайте також: Українські медики працюють над створенням Національної асоціації онкологів

Комментировать

Нажмите для комментария