Новини

Позакривали школи на карантин через грип у декількох великих містах України

Грип в Україні_Медпросвіта

Школи Івано-Франківська та Маріуполя вирішено закрити на карантин. Вони не працюватимуть протягом тижня. Департаменти відслідковуватимуть ситуацію.

Захворюваність на грип та ГРВІ продовжує зростати. Ще декілька міст вимушені закрити навчальні заклади на тиждень або більше. Департаменти охорони здоров’я рекомендують не відвідувати людяні місця та займатись профілактикою захворювань.

«Враховуючи стрімкій ріст кількості захворювань на грип та ГРВІ серед дітей та підлітків, в школах міста прийнято рішення призупинити навчальний процес в школах міста з 19 лютого. Розраховуємо, що 26 лютого діти повернуться за парти», — йдеться в офіційному повідомленні мера Івано-Франківська.

Через грип за останній тиждень померло дві дитини

Аналогічне повідомлення було оприлюднено і на офіційному сайті Маріупольскої міськради. Рішення про закриття шкіл пояснюється метою запобігання розповсюдженню ГРВІ та грипу.

Нагадаємо, що більш ніж в 5 областях України епідемічний поріг минулого тижня пересягнув 25 відсотків від норми. Через це більшість навчальних закладів було вирішено закрити на тривалий термін – від 1 до 2 тижнів.

Грипп Мичиган (H1N1). Чек-лист для пациента

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook