Новини

Пояснення МОЗ: Які довідки необхідні для відвідування дитсадка та школи

МОЗ_Медпросвіта

Міністерство охорони здоров’я наводить перелік інформації, яка має бути зазначена лікарем у довідці та форми, які мають подати батьки до учбового закладу.

Довідку необхідну для відвідування дитячого садка виписується педіатром або сімейним лікарем у якого спостерігається дитина. Довідка має містити наступну інформацію:

  • прізвище, ім’я, по батькові дитини;
  • дату народження;
  • місце проживання;
  • інформацію про стан здоров’я дитини та можливість відвідування закладу дошкільної освіти.

«Якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, у цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Якщо ж батьки або законні представники вирішать не вказувати в довідці діагноз дитини, то лікар зазначає застереження щодо фізичних навантажень та інші рекомендації медичного характеру. Відповідно, медичні працівники закладів дошкільної освіти володітимуть необхідною інформацією про стан здоров’я дитини», — пояснюють у МОЗ.

В. Гройсман: Впровадження платної медицини — міф

Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд. Після медогляду видається для надання медичному працівнику закладу середньої освіти Форма № 0 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

Якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, у цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Відповідно, медичні працівники шкільних навчальних закладів володітимуть необхідною інформацією про стан здоров’я дитини.

Пояснення МОЗ: Чи має автономізований заклад самостійно заробляти на своє існування?

Комментировать

Нажмите для комментария