Новини

Пояснення МОЗ: Як подавати звіти до НСЗУ та коли лікарі отримають фінансування

Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

Міністерство охорони здоров’я повідомляє про перехід до нової системи фінансування з 1 липня 2018 року. Також надано пояснення щодо звітів до НСЗУ.

«Подавати заявки, підписувати договори, надсилати звіти про роботу та відповідно отримувати кошти від НСЗУ заклади будуть тільки через електронну систему охорони здоров’я. Гроші будуть перераховуватися щомісячно залежно від кількості пацієнтів, які підписали декларації з лікарями конкретного закладу», — зазначив голова Національної служби здоров’я Олег Петренко.

Планується поступовий перехід до нової системи фінансування. Перша хвиля відбувається вже зараз. Кожна медична установа, яка до першого червня укладе договір з НСЗУ вже з першого липня почнуть отримувати «справедливу» оплату за надання медичних послуг.

Другу хвилю переходу до нової системи МОЗ планує провести в період з 1 липня до 1 вересня. В такому випадку медичні заклади отримають фінансування за системою «Гроші йдуть за пацієнтом» вже з 1 жовтня 2018 року.

«У перехідний період протягом 2018 року заклади будуть отримувати додаткове фінансування і за частину пацієнтів, які були прикріпленні раніше за територіальним принципом. Тариф на цих пацієнтів складе 240 грн на рік», — пояснюють в Міністерстві охорони здоров’я.

Нагадуємо, що стали відомі тарифи за віковими категоріями пацієнтів. За надання медичних послуг дітям, підліткам та для людей похилого віку передбачено збільшене фінансування.

Як підписати декларацію літній людині без телефону, інваліду або дитині з інтернату?

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook