Новини

Повідомлення Комітету з конкурсних торгів МОЗ України

Комітет з конкурсних торгів МОЗ України щотижня проводить збори учасників торгів.

Щочетверга з 10:00 до 12:00 протягом строку, що відводиться для підготовки пропозицій конкурсних торгів, замовником (МОЗ України) планується проводення зборів учасників з метою надання роз’яснень щодо підготовки пропозицій конкурсних торгів та її окремих документів/інформації, у т.ч. оформлення, порядок складання тощо.

Питання, які потрібно висвітлити на зборах, зокрема, стосовно вимог до предмета закупівлі, які визначено у пункту 7 Розділу 3 документації конкурсних торгів, та інформація про представників учасників, які будуть присутні на зборах, повинні бути надіслані/надані учасниками до Комітету з конкурсних торгів не пізніше, ніж за день до зборів (до 10:00 години середи) особисто/поштою за адресою: вул. Грушевського, 7, м.Київ, 01601, із обов’язковим направлення сканованого варіанту запиту на електронну пошту o.lukianenko@moz.gov.ua та тел./факс: (044) 253-94-17.

Збори не будуть проводитись у разі відсутності з боку учасників інформації стосовно питань, що потребують висвітлення на зборах, та інформації про представників учасників, які будуть присутні на зборах.

20 серпня 2015 року в приміщенні МОЗ України відбулися збори учасників, в яких взяли участь представники структурних підрозділів МОЗ України (члени Комітету з конкурсних торгів МОЗ України), представники-консультанти ПРООН та представники компаній ТОВ «Людмила Фарм», ТОВ «Фармадіс», ТОВ «Компанія «Укроптпостач», ТОВ «Фармацевтичний завод «Біофарма».

Учасники звернулися за роз’ясненнями щодо документації конкурсних торгів та підготовки пропозицій конкурсних торгів по наступним оголошеним МОЗ України процедурам закупівель: 21.20.1 Ліки (Лікарські засоби для лікування дітей, хворих на дитячий церебральний параліч – 2 лоти) та 21.20.1 Ліки (Лікарські засоби для лікування хворих на розсіяний склероз – 5 лотів).

Протокол за результатами проведених зборів учасників із наведеними роз’ясненнями відповідно до статті 10 Закону України «Про здійснення державних закупівель» буде оприлюднений.

Наступне засідання Комітету з конкурсних торгів МОЗ України заплановано на 26.08.2015.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook