Новини

Повертаючись до питання про парамедиків. Супрун нагадала, що людей рятують не автомобілі та обладнання, а люди

Уляна Супрун_медпросвіта

Робоча поїздка Уляни Супрун до Рівного завершилась передачею 16 «швидких» для району та 2 для міста, а також наголошенням про необхідні зміни у догоспітальній допомозі.

«В екстреній медичній допомозі вирішальними є кваліфікація та точність дій медичного персоналу на всіх етапах — від дзвінка у «швидку» до спеціалізованого відділу в лікарні. Саме на це і спрямовано зміни в системі догоспітальної допомоги, які ми впроваджуємо: зміни у системі освіти, принципах роботи персоналу швидкої допомоги, протоколах надання допомоги», — наголошує в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

В першу чергу, на думку очільниці міністерства, підвищити якість надання екстренної допомоги зможуть добре навчені парамедики, адже їх невідкладні дії спрямовані на порятунок життя пацієнтів. Парамедики можуть стати важливим «гвинтиком» у єдиному злагодженому механізмі, яким має стати система охорони здоров’я, вказує в.о. міністра.

Також Супрун повідомила, що закуплені «швидкі» є стартом спільного проекту МОЗу та Світового банку. З часом планується реконструювати більшість амбулаторій та інших медичних закладів, створити серцево-судинний центр та проводити тренінги, які охоплять більшість лікарів.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook