Новини

Потенційний міністр охорони здоров’я був членом Партії Регіонів та діючий член комітету з питань охорони здоров’я ВРУ

За словами олігарха Ігора Коломойського, якого пов’язують ділові стосунки з обраним президентом переконаний, що його друг нардеп Андрій Шипко очолить МОЗ. Що про нього відомо?

У мережі репутація народного депутата від партії «Відродження» дуже неоднозначна. Частіше за все його пов’язують з минулою владою регіоналів. В той же час, на високих посадах народний обранник ще не перебував. Окрему увагу слід приділити чуткам, що Андрій Шипко вже встиг вступити до партії «Слуга Народу», яка на майбутніх парламентських виборах буде представляти інтереси новообраного президента Володимира Зеленського». Офіційного підтвердженнея данної інформації немає — лише чутки.

«Андрій Шипко у 2012—2014 роках був народним депутатом України VII скликання та головою підкомітету ВР з питань законодавчого забезпечення розвитку фармації, здійснення фармацевтичної діяльності, виробництва та обігу виробів медичного призначення. Саме на цей період припадає  розквіт тіньових закупівель ліків за міністра Раїси Богатирьової. У вересні 2018 року Шипко був одним із підписантів листа до патріарха Варфоломія, в якому закликав відкласти надання Томосу. Також майбутній міністр охорони здоров’я  був одним з 59 депутатів, що підписали подання, на підставі якого Конституційний суд України скасував статтю Кримінального кодексу України про незаконне збагачення. Вона зобов’язувала держслужбовців давати пояснення про джерела їх доходів і доходів членів їх сімей. Також Шипко  послідовно виступав за відміну медичної реформи на користь обов’язкового медичного страхування», — розповідає на своїй сторінці у мережі Facebook Максим Залізняк.

Цікаво, що схожі публікації можна побачити на багатьох персональних сторінках у Facebook, які якщо не підтримували персональну Уляну Супрун, то принаймні позитивно оцінювали зміни у медичній галузі за останні 3 роки.

Коломойський назвав наступного міністра охорони здоров’я: «Це мій товариш. Майбутній міністр охорони здоров’я»

«Я Вас вітаю! Ми поміняли вже діючу реформу, що ефективно впроваджувалася командою Уляни Супрун на старого вишколеного гравця ринку “тендерної мафії”. Чекайте, зовсім скоро в усіх закупівлях ліків ми побачимо безапеляційними переможцями компанії Богатирьової та Бахтєєвої», – відзначив Максим Залізняк.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook