Новини

ПОСТАНОВА Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань на тему: «Про реформу охорони здоров’я в Україні»

Верховна Рада України постановляє:

  1. Провести 16 грудня 2015 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: «Про реформу охорони здоров’я в Україні».
  2. Кабінету Міністрів України до 8 грудня 2015 року підготувати і подати до Верховної Ради України тиражовані для народних депутатів України інформаційно-аналітичні матеріали щодо питання парламентських слухань та відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, визначити доповідача із зазначеного питання.
  3. Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я забезпечити підготовку і проведення парламентських слухань та внести пропозиції щодо їх рекомендацій.
  4. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, профільних міжнародних організацій, науковців та експертів.
  5. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.
  6. Управлінню комп’ютеризованих систем, Інформаційному управлінню Апарату Верховної Ради України та Державному підприємству «Парламентський телеканал «Рада» забезпечити аудіо- та відеотрансляцію парламентських слухань у мережі Інтернет.
  7. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України здійснити матеріально-технічне забезпечення проведення парламентських слухань та фінансування видання матеріалів парламентських слухань Видавництвом Верховної Ради України.

Голова Верховної Ради України                                                                                В.ГРОЙСМАН

м. Київ

24 листопада 2015 року № 810-VIII

Комментировать

Нажмите для комментария