Новини

Постанова про деякі питання договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій

ВРУ_Медпросвіта

Відповідно до частини сьомої статті 8 Закону України “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити такі, що додаються:

1) Порядок укладення, зміни та припинення договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій;

2) Типову форму договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Міністерству охорони здоров’я до початку реалізації пілотних проектів на інші види медичної допомоги, але не пізніше 1 січня 2019 року, розробити та подати на затвердження Кабінету Міністрів України проект змін до Постанови щодо порядку укладення договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій для інших видів медичної допомоги та відповідних додатків до договору.

Встановити, що до початку запровадження технічної можливості укладення договорів про медичне обслуговування населення через електронну систему охорони здоров’я такі договори укладаються в електронній формі з отриманням вимог законодавства про електронні документи та електронний документообіг з подальшою реєстрацією такого договору в електронній системі охорони здоров’я.

Порядок укладення, зміни та припинення договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій

 

Прем’єр-міністр України           В. Гройсман

ЗАТВЕРДЖЕНО

Пропозиції та зауваження до проекту постанови просимо надсилати до Міністерства охорони здоров’я України протягом місяця у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Київ, 01601, Управління координації центрів реформ (e-mail: orabina71@gmail.com, medreforms@gmail.com).

Консультант: Орабіна Тетяна Миколаївна (044) 253-33-31.

 

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції