Новини

Посол Великобританії в Україні Джудіт Гоф висловила підтримку Олександру Квіташвілі у здійсненні реформ та захисту населення від інфекційних хвороб

26 жовтня Міністр охорони здоров`я Олександр Квіташвілі провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Джудіт Гоф.

В рамках зустрічі Міністр охорони здоров`я та Посол Великої Британії обговорили, зокрема, перебіг впровадження реформи медичної галузі в Україні. Пані Гоф висловила підтримку Олександру Квіташвілі в питанні необхідності ухвалення законопроектів, підготовлених МОЗ. Нагадаємо, законопроекти, які не отримали підтримку профільного Комітету ВР, покликані змінити принцип господарської діяльності медичних закладів і передбачають їхню автономність: можливість мати рахунки в банках та вільно розпоряджатися власним бюджетом, а також можливість легально отримувати кошти від фізичних та юридичних осіб.

Також Посол Великобританії схвалила рішучі кроки Міністерства щодо проведення програми додаткової імунізації проти поліомієліту – як відомо, в усіх областях України розпочато перший тур трираундової вакцинації, процес особисто контролює Міністр охорони здоров`я та його заступники.

Ще одне питання, яке в рамках зустрічі обговорили Джудіт Гоф та Олександр Квіташвілі – міжнародні закупівлі. Пані Гоф високо оцінила зусилля команди Міністерства охорони здоров`я в напрямку передачі частини державних закупівель міжнародним організаціям. Наразі в МОЗ планується підписання Договору з Програмою Розвитку ООН (ПРООН) та консультаційне засідання за участю закупівельного агентства Crown Agents. Раніше МОЗ підписало Меморандум про надання послуг із закупівлі з дитячим фондом ЮНІСЕФ.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook