Новини

Посол Канади в Україні занепокоєний тим, що президент досі не підписав закон про медреформу

Посол Канади в Україні_Медпросвита

Посол Канади в Україні Роман Ващук вважає, що для євроінтеграції та для підвищення якості медицини в Україні, реформа повинна початись вчасно.

Протягом довгого часу посольство Канади підтримувало всі кроки, які робила Україна на шляху впровадження європейських норм, законів та ініціатив направлених на підвищення рівня життя в Україні. Одним з цих кроків, на думку посла Романа Ващука є медична реформа, яку у Верховній Раді прийняли ще 19 жовтня.

Перша затримка запуску реформи сталась через те, що представники Опозиційного блоку у Верховній Раді та позафракційний Олег Мусій зареєстрували постанову про відміну прийнятого законопроекту про медичну реформу. При цьому, постанову відхилили ще на початку листопада, та передали на підпис президенту відповідний законопроект.

В свою чергу президент наголошує на тому, що всі законопроекти, які стосується зміни в галузі охорона здоров’я повинні бути підписані одночасно. Саме через це виникла затримка.

Гройсман: Президент може підписати закон про медреформу в останні дні перед новим роком

Нагадаємо, що 27 грудня був прийнятий перший пакет підзаконних актів, які пов’язані з прийнятими законопроектами, для створення та запуску Національної служби здоров’я України. За наступні шість місяців планується створити цю службу, обрати через конкурс керівництво та перейти до впровадження нової системи фінансування галузі.

МОЗ: Сімейні лікарі, терапевти та педіатри замінять роботу невідкладної допомоги

Комментировать

Нажмите для комментария